Back to Top

Blog firmowy: co sprawia, że warto go mieć?

Blog firmowy: co sprawia, że warto go mieć?Blog nie jest nowym trendem w marketingu. Istnieje już od dłuższego czasu, ale niedawny wzrost popularności sugeruje, że zostanie tutaj na zawsze. Jednym z głównych powodów, dla których blogi stały się tak popularne, jest łatwość ich konfiguracji i zarządzania. Blog można założyć jako osobną witrynę lub zintegrować z Twoją witryną. Co więcej, blogowanie jest stosunkowo tanie w porównaniu z innymi mediami, takimi jak reklama telewizyjna i radiowa, reklamy prasowe itp.

Czym jest motywacja i jak to działa?

motywacjaAby osiągnąć cel, często potrzebna jest motywacja. W psychologii motywacja odnosi się do czynników, które powodują, że jednostka zmienia swoje zachowanie w celu osiągnięcia sukcesu. Może być pozytywna lub negatywna i może być wewnętrzna lub zewnętrzna.

Najlepsze wykorzystanie muzyki do pracy

muzyka1Chociaż mówi się, że muzyka może uszczęśliwiać ludzi, słuchanie muzyki powoduje również wiele negatywnych skutków, takich jak wyczerpanie psychiczne i fizyczne, zaburzenia snu i stres. Istnieje hierarchia muzyki, która uwzględnia różny wpływ różnych rodzajów muzyki na różnych ludzi.